Studia badawcze

We wszystkich pokojach, które są klimatyzowane oferujemy naszym klientom i respondentom szybkie Internetowe połączenie szerokopasmowe oraz dużą przestrzeń w wysokich, eleganckich i nowoczesnych wnętrzach. Pokoje dla klientów są wyposażone w minibarki, wysokiej jakości nagłośnienie, a także gniazdka elektryczne przystosowane do międzynarodowych standardów.

Dysponujemy dwiema salami fokusowymi w centrum Warszawy, w których podglądownie znajdują się za lustrami weneckimi obejmującymi swoją powierzchnią całą ścianę. Każde z tych wyjątkowo urządzonych i wykończonych studiów może pomieścić do 15 obserwatorów.

Co więcej, oferujemy również dużą salę szkoleniową, która może pomieścić do 50 respondentów w układzie konferencyjnym, idealnym dla badań grupowych, dużych testów produktowych, Central Location Testing, warsztatów oraz spotkań biznesowych. Wyjątkowo szerokie lustro weneckie umożliwia obserwację przestrzeni szkoleniowej nawet 30-stu osobom.

Nasza recepcja oraz pokoje dla klientów są harmonijnie zaprojektowane i ozdobione polską sztuką współczesną, a cały obiekt znajduje się w czarującej i gustownie urządzonej kamienicy.